Android Oreo nie dla Nvidia Shield Tablet K1 | Tabletowo.pl

Android Oreo nie dla Nvidia Shield Tablet K1

Dołącz do dyskusji 0

Trzeba przyznać – gamingowy tablet od Nividii zauważalnie wpłynął na to, jak się patrzy na mobilne granie. Oczywiście dzięki temu urzadzenia Shield Tablet oraz Shield Tablet K1 stały się jednymi z najpopularniejszych tabletów z Androidem na pokładzie. Do tej pory cieszyły się także dosyć dobrym wsparciem producenta. Niestety, to się już skończyło.

Jeden z pracowników Nividii – Manuel Guzman – za pośrednictwem Twittera potwierdził, że Android Oreo nie pojawi się na tabletach Shield Tab i Shield Tab K1. Guzman dodał też, że aktualnie w planach jest wypuszczenie uaktualnienia do Androida Nougat dla Shield Tab K1.

Co ciekawe, update do Androida Nougat dla tabletów od Nividii pojawił się już w lutym tego roku. Zaskoczeniem było wypuszczenie aktualizacji dla starszej generacji tego urządzenia, czyli Shield Tab, bowiem sprzęt ten debiutował jeszcze w 2014 roku z Androidem Kit Kat.

Szczerze? To było do przewidzenia, że te urządzenia nie otrzymają aktualizacji do Androida Oreo – chociażby z powodu ich wieku. W sumie i tak można cieszyć się z tego, że Taby nie zostały porzucone od razu na początku ich istnienia na rynku.

A Wy? Macie któryś z tabletów od Nividia? Jeśli tak to w jakie gry najchętniej gracie?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Recenzja NVIDIA Shield Tablet K1

Źródło: www.droid-life.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona