Nareszcie – Android Oreo dla Honora 8 w Polsce staje się faktem! System pobierzecie przez aplikację HiCare | Tabletowo.pl

Nareszcie – Android Oreo dla Honora 8 w Polsce staje się faktem! System pobierzecie przez aplikację HiCare

Dołącz do dyskusji 0

Nie zliczę, ile zakrętów miała droga do aktualizacji Honora 8 do Androida Oreo w Polsce. Już od października ubiegłego roku pojawiały się głosy, że Huawei porzucił jeden ze swoich najbardziej udanych modeli i nie ma on szans na nowszą wersję systemu Google’a. Od tego czasu minęły długie miesiące, a wersje wydarzeń zmieniały się jak w kalejdoskopie. Nadszedł jednak dzień, w którym podłączając swojego Honora 8 do komputera, będziecie mogli zaktualizować go do Androida 8.0 Oreo. Nareszcie.

Przypomnijmy kalendarium wydarzeń, związanych z aktualizacją Honora 8 do Androida Oreo. Przygotujcie się, bo to niezły rolercoaster:

Przez cały ten czas ludzie poszukiwali dobrych smartfonów w przystępnych cenach, i niektórzy po prostu rezygnowali z Honora 8, któremu od samego początku trudno było zarzucić coś poważnego, ale nie miał jasnej przyszłości co do aktualizacji systemu.

Kolejni Czytelnicy informują nas, że w programie HiSuite dla komputerów z Windowsem pojawiła się informacja o możliwej aktualizacji Honora 8 do Androida 8.0 i EMUI 8.0. Nie jest to więc jeszcze dystrybucja OTA, odbywająca się bezprzewodowo, ale ci z Was, którzy chcieliby jak najszybciej cieszyć się wyższą wersją Androida na swoich Honorach 8, zapewne nie będą czekać.

Pierwsi użytkownicy już instalują nową wersję systemu. Teraz czekamy już tylko na informację o rozpoczęciu dystrybucji systemu w trybie Over-The-Air. Pewnie Was o tym poinformujemy, tak by móc zakończyć jakimś pozytywnym epilogiem Wielką Sagę Historii Aktualizacji Honora 8 do Androida Oreo. Podobno wytwórnie filmowe już ubiegają się u Huawei o prawo do jej ekranizacji ;)

dzięki Marcin, Adrian, Mateusz! info i zdjęcia się przydały!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona