Android Nougat już 22 sierpnia? | Tabletowo.pl

Android Nougat już 22 sierpnia?

Dołącz do dyskusji 0

Wiele wskazuje na to, że oficjalne wprowadzenie systemu Android 7.0 Nougat na rynek będzie miało miejsce jeszcze pod koniec tego miesiąca. Dokładnie 22 sierpnia miałaby ukazać się oficjalna aktualizacja przeznaczona dla smartfonów Nexus 6P oraz Nexus 5X.

Informacje możemy uznać za prawie pewne – pochodzą ze stron kanadyjskiego oddziału operatora sieci komórkowej Telus. Według dokumentów tej firmy, 22 sierpnia ma pojawić się „aktualizacja Android N” dla wspomnianych już wyżej Nexusów. Tego samego dnia LG ma zaprezentować do testów swój nowy smartfon działający właśnie z systemem Android 7.

Telus już w zeszłym roku był źródłem przecieków na temat Androida Marshmallow, można więc przypuszczać, że i tym razem doniesienia się sprawdzą. Warto też przypomnieć, że jakiś czas temu szef EvLeaks, portalu zajmującego się przeciekami na temat urządzeń mobilnych, twierdził, że premiera Androida Nougat będzie miała miejsce jeszcze w sierpniu tego roku.

A zatem, premiera kolejnego wydania systemu Android jest naprawdę bilsko i zapewne już we wrześniu będzie wdrażana przez kolejnych producentów smartfonów. Warto też zaznaczyć, że poprzednie wydanie mobilnego systemu firmy Google zostało wprowadzone dla użytkowników na początku października 2015 roku.

Źródło: Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona