OnePlus wyrobił się przed końcem roku: OnePlus 3 oraz 3T dostaną dziś aktualizację do Androida Nougat | Tabletowo.pl

OnePlus wyrobił się przed końcem roku: OnePlus 3 oraz 3T dostaną dziś aktualizację do Androida Nougat

Dołącz do dyskusji 0

W ubiegłym miesiącu OnePlus obiecał, że zacznie aktualizować do Androida Nougat modele OnePlus 3 i OnePlus 3T jeszcze przed końcem roku. W ostatni dzień 2016 roku użytkownicy tych smartfonów dostają dobre wieści – pierwsze urządzenia rozpoczną pobieranie nowej wersji Androida jeszcze dziś wieczorem.

Współzałożyciel OnePlus, Carl Pei potwierdził te doniesienia na Twitterze. W wiadomości przekazał, że Android Nougat dla dwóch flagowców firmy jest już gotowy i będzie stopniowo wdrażany metodą OTA. Oczywiście, nie oznacza to, że wszyscy właściciele dostaną aktualizację jeszcze dzisiaj. Jak to zwykle bywa w takich wypadkach, nowa wersja systemu będzie rozprowadzana stopniowo, regionami. W ciągu kilku dni powinna jednak dosięgnąć każdego użytkownika OnePlus 3 lub OnePlus 3T.

Jeśli ktoś nie potrafi się powstrzymać, i nie chce czekać na stabilną wersję systemu, zawsze może zainstalować betę Nougata, dostępną do pobrania ze strony forum OnePlus. Dotyczy to jednak jedynie OnePlusa 3T – posiadacze OnePlusa 3 muszą czekać na aktualizację zdalną.

źródło: @getpeid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona