Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note w marcu - Tabletowo.pl

Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note w marcu

O tym, że Samsung Galaxy Note pierwszej generacji (N7000) otrzyma aktualizację do Androida Jelly Bean wiemy nie od dziś. Informacja, początkowo będąca wyłącznie plotką, pod koniec grudnia została oficjalnie potwierdzona przez producenta. Wciąż jednak nie znaliśmy żadnego konkretnego terminu, w którym możemy się spodziewać nadejścia „żelki”. Dziś się to zmieniło.

Za sprawą witryny ukraińskiego oddziału Samsunga dowiedzieliśmy się kiedy kilka urządzeń dostanie możliwość aktualizacji do Androida 4.1 Jelly Bean. Dla nas najbardziej interesującą informacją jest ta dotycząca Samsunga Galaxy Note. Jeśli jesteście użytkownikami tego modelu, mam dla Was dobre wieści: Android Jelly Bean już się zbliża. Nadejdzie za miesiąc, w marcu.

Na screenie poniżej widnieje konkretna data – 1.03.2013, ale nie można się nią do końca sugerować, wszak wszyscy wiemy, że proces aktualizacji sprzętu następuje stopniowo i nie każdy kraj otrzymuje nowszą wersję Androida w tym samym czasie.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Samsung zaktualizował drugą generację produktu, Samsunga Galaxy Note 2, do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Tabletowo.pl Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note w marcu Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona