Android Jelly Bean dla Kiano Pro 10 Dual już dostępny - Tabletowo.pl

Android Jelly Bean dla Kiano Pro 10 Dual już dostępny

Tabletowo.pl Android Jelly Bean dla Kiano Pro 10 Dual już dostępny Nowości

Pani Gosia z Kiano już od dłuższego czasu sygnalizowała w komentarzach na łamach Tabletowo.pl, że trwają prace nad Androidem Jelly Bean dla Kiano Pro 10 Dual i że niebawem zostanie udostępniony. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że stanie się to właśnie dziś. Niektórzy z Was, zniecierpliwieni, po kilka razy zadawali pytania kiedy wreszcie ujrzymy „żelkę” na wspomnianym tablecie. Warto było czekać. Android 4.1 dla Kiano Pro 10 Dual właśnie został oddany w Wasze ręce.

Pro 10 Dual jest flagowym produktem firmy Kiano. Jednostką centralną urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, a treści multimedialne wyświetlane są na ekranie IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Oferuje również akumulator o pojemności 8000 mAh, 1GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chcecie zapoznać się bliżej z Kiano Pro 10 Dual – zajrzyjcie do naszej recenzji tego produktu.

Jeśli jesteście posiadaczami Kiano Pro 10 Dual i chcecie dokonać aktualizacji systemu, zajrzyjcie na stronę producenta do zakładki „wsparcie”. Tam znajdziecie instrukcję, jak krok po kroku zasmakować „żelki”.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona