Android ICS dla Samsunga Galaxy Note jednak w Q2 2012? - Tabletowo.pl
Ważne

Android ICS dla Samsunga Galaxy Note jednak w Q2 2012?

Tabletowo.pl Android ICS dla Samsunga Galaxy Note jednak w Q2 2012? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Nie lubię przekazywać złych informacji, ale czasem niestety nie mam innego wyjścia. Tak też jest dziś, kiedy to przyszło mi pisać – kolejny już raz zresztą – o planowanym terminie rozpoczęcia aktualizacji Samsunga Galaxy Note do najnowszej wersji Androida, Ice Cream Sandwich (4.0). Od grudnia koreański koncern utrzymywał, że „lodowa kanapka” na tym urządzeniu zagości w pierwszym kwartale 2012 roku. Niestety, wiele wskazuje na to, że obietnica nie zostanie spełniona.

Pod koniec ubiegłego roku Samsung wyraźnie zapowiadał, że skupi się na wypuszczeniu Android 4.0 dla Galaxy Note w pierwszym kwartale 2012 roku, a dopiero później na pozostałe tablety. Ostatnio, wraz z wydaniem AICS dla Samsunga Galaxy S2, pojawiły się informacje, że Android 4.0 trafi na Galaxy Note już niebawem. Nie padła jednak żadna konkretna data.

Dziś dotarły do nas kolejne informacje w tej sprawie. Okazuje się bowiem i wszystko na to wskazuje, że posiadacze tabletofonu Samsunga doczekają się aktualizacji systemu dopiero w drugim kwartale 2012 roku (kwiecień – czerwiec). Taka wiadomość pojawiła się na profilu norweskiego oddziału Samsunga. Z jednej strony ciągłe czekanie jest męczące, ale z drugiej – chyba lepiej się przemęczyć i mieć możliwość korzystania z dopracowanego systemu niż z wszelkiego rodzaju błędami?

Jakkolwiek by nie było, czekamy na kolejne wieści w tej sprawie. Kto wie, może jednak Samsung nas pozytywnie zaskoczy… I tak do końca pierwszego kwartału zostały ledwie dwa tygodnie (jak ten czas szybko leci!!).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona