Android ICS dla Asusa Slider i Transformer ASAP | Tabletowo.pl

Android ICS dla Asusa Slider i Transformer ASAP

Dołącz do dyskusji 0
asus eee pad transformer

Ostatnio bardzo gorącym tematem jest Android Ice Cream Sandwich, a właściwie to, kiedy poszczególne tablety internetowe otrzymają możliwość aktualizacji systemu do tej właśnie wersji. Dotychczas pewniakiem jest to, że „lodowa kanapka” zacznie swoją wędrówkę po posiadaczach Asusa Transformer Prime już 12 stycznia. Po ostatnich informacjach ujawnionych przez oddział Asusa z Singapuru można było mieć nadzieję, że także tego samego dnia producent zacznie dystrybucję aktualizacji dla właścicieli hybrydy poprzedniej generacji. Czy tak będzie? Wszystko wciąż jest możliwe.

Tym razem brytyjski oddział Asusa zdradził, że dwa modele: Eee Pad Transformer, jak i Eee Pad Slider, otrzymają aktualizację Androida do wersji Ice Cream Sandwich ASAP, czyli najszybciej jak jest to możliwe, po rozpoczęciu procesu update dla posiadaczy Transformer Prime. Przy czym niestety nie padła żadna konkretna data.

Wiadomość ta przynosi nam tak naprawdę dwie nowe informacje. Pierwsza to fakt, że oprócz hybrydy, Androida Ice Cream Sandwich trafi także do właścicieli tabletu Eee Pad Slider. Druga natomiast poddaje w wątpliwość słowa Asusa z Singapuru, aczkolwiek trzeba pamiętać, że nikt nie zaprzeczył, że „asap” nie oznacza w połowie stycznia. Swoją drogą, niezły bałagan mają w tym Asusie… Każdy oddział podaje inne wieści ;) a raczej niemożliwe jest, by w Singapurze aktualizacja pojawiła się przed Wielką Brytanią.

Pojawiła się także informacja odnośnie bootloadera Asusa Transformer Prime. Ostatnio podawaliśmy, że wszystkim, którzy zdecydują się na jego odblokowanie, zostanie udostępnione narzędzie, które pozwoli na ten krok. Dziś wiadomo już, że takowe ma się pojawić w lutym.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona