Android Honeycomb 3.1 dla Motoroli Xoom już 9 sierpnia

Zastanawialiście się dlaczego, pomimo oświadczeń wystosowywanych przez Motorolę Europe, Wasz tablet Xoom nie otrzymał jeszcze aktualizacji oprogramowania do wersji Honeycomb 3.1? Cóż… do Polski jeszcze ona nie dotarła.

Jednak zanim weźmiecie pochodnie i widły i udacie się na oblężenie zamku Motoroli, rzućcie okiem na informację, którą podzielił się na Facebooku polski oddział amerykańskiego giganta rynku smartfonów i tabletów. Wynika z niej, że Motorola Xoom otrzyma nową wersję systemu operacyjnego już 9 sierpnia, czyli za… 13 dni.

Aktualizacja zostanie przeprowadzona bezprzewodowo (over-the-air), a Wasz tablet sam wykona instalację. Użytkownicy naszego forum polecają zostawić urządzenie z włączonym modułem Wi-Fi na noc, aby rano, oprócz widokiem promieni słonecznych i świergotaniem ptaszków, móc cieszyć się Androidem Honeycomb w wersji 3.1.

Przypomnijmy, że zaktualizowane oprogramowanie zawiera nowość, która ucieszy wszystkich posiadaczy tabletu Motorola Xoom, a mianowicie odblokowany czytnik kart pamięci microSD. Co więcej, we wrześniu pojawi się możliwość instalacji specjalnego modułu i połączenia się z szybką siecią bezprzewodową 4G LTE.

źródło własne