Android for Work dostępny dla urządzeń z Androidem 4.0-4.4 | Tabletowo.pl

Android for Work dostępny dla urządzeń z Androidem 4.0-4.4

Dołącz do dyskusji 0

Google wprowadził aplikację Android for Work z myślą o ludziach, którzy używają jednego urządzenia zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Możemy używać naszego smartfona w danej chwili w odpowiednim „trybie”, co okazuje się nadzwyczaj praktyczne. W dodatku już nie tylko użytkownicy Lollipopa mogą z niego skorzystać.

Jeszcze do niedawna Android for Work był zarezerwowany wyłącznie dla urządzeń z najnowszą wersją systemu. Na szczęście Google rozszerzyło wsparcie również dla starszych wersji swojego OS-u – od 4.0 Ice Cream Sandwich do 4.4 Kit Kat.

Najważniejszą zaletą tej usługi jest możliwość szyfrowania danych, ich ukrywania, a także tworzenia aplikacji. Moim zdaniem te funkcje pozwalają ułatwić życie. Co ciekawe, będziemy mogli sprawdzić, jakie dane pobierają poszczególne zainstalowane programy i w razie potrzeby ograniczyć im do nich dostęp. Warto wspomnieć, że usuwanie informacji z pracy stanie się jeszcze łatwiejsze.

Android for Work może być kontrolowana przez specjalne apki od partnerów biznesowych. Obecnie tylko zalogowani użytkownicy mogą z niej korzystać – dana firma mus skontaktować się z Google.

Android for Work

Android for Work możecie pobrać ze sklepu Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona