Android 7.0 Nougat wkrótce trafi na Nexusy | Tabletowo.pl

Android 7.0 Nougat wkrótce trafi na Nexusy

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy dokładnie pojawi się Android 7.0 Nougat? Na razie wiemy tyle, że premiera kolejnej dużej aktualizacji mobilnego systemu Google’a będzie miała miejsce w tym roku. Ostatnie przecieki pokazują nam jednak możliwą datę wprowadzenia Androida 7.0.

Informacje wyciekły ze stron kanadyjskiego operatora sieci komórkowej, firmy Rogers. Na liście planowanych aktualizacji dla tabletu Nexus 9 znajduje się Android 7.0 Nougat. Aktualizacja znalazła się z informacją „Wkrótce!”. Można więc spodziewać się, że niebawem system trafi na te urządzenia.

Niestety, poza informacją „Wkrótce!” nie podano, kiedy dokładnie uaktualnienie miałoby się pojawić. Spekuluje się natomiast, że poza Nexusem 9 Androida 7.0 niebawem otrzymają pozostałe Nexusy. Aktualizacja miałaby pojawić się w ciągu 1-2 miesięcy i objąć takie urządzenia, jak Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 5X oraz Nexus 5.

Warto jeszcze przypomnieć, że HTC jakiś czas temu ogłosił, że jego urządzenia – HTC 10, One M9 oraz One A9 – też otrzymają aktualizację do Androida 7.0. Nie podano jednak żadnej daty, a doświadczenie wskazywałoby, że uaktualnienie najpierw zostanie wydane na Nexusy. Aktualizację z pewnością otrzymają od razu nowe Nexusy, nad którymi pracuje HTC – premiera we wrześniu.

Źródło: Mobile Syrup

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona