Android 5.1 Lollipop dla Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge w czerwcu | Tabletowo.pl

Android 5.1 Lollipop dla Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge w czerwcu

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno Piotr w swoim poście pisał, że Samsung planuje udostępnić w ciągu najbliższych miesięcy najnowszą wersję systemu Android dla Galaxy S6 i S6 Edge. Widać, że obietnica ta zaczyna dochodzić do skutku. Kanadyjski operator Rogers poinformował za sprawą swojej strony internetowej, że w przyszłym miesiącu powinien rozpocząć się proces aktualizacji Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge do Androida 5.1 Lollipop.

Jednymi z ważniejszych funkcji Androida Lollipop są możliwość dodania konta gościa i obsługa zdjęć w formacie RAW. Jak wiemy, funkcje te są dostępne już od Androida 5.0, ale Samsung niestety nie postanowił ich dodać do wersji systemu Samsung Galaxy S6 i S6 Edge, z którą są sprzedawane. Najnowsza aktualizacja powinna to zmienić.

Wraz z najnowszą aktualizacją zostaną naprawione bugi z poprzedniej wersji systemu oraz nastąpi poprawa wydajności. Ciekawe jak (pozytywnie czy może wprost przeciwnie) wpłynie na czas pracy.

Aktualizacja będzie mieć zasięg globalny, więc o jej dostępność w Polsce nie powinniśmy się obawiać.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona