Android 5.1 Lollipop dla HTC One M9 | Tabletowo.pl

Android 5.1 Lollipop dla HTC One M9

Dołącz do dyskusji 0

Każdy z nas, gdy decyduje się na kupno flagowego urządzenia, liczy, że będzie otrzymywało bardzo szybko wszelkiego rodzaju aktualizacje. Oczywiście producenci starają się sprostać tym oczekiwaniom. Nie jest wyjątkiem HTC, które od 4 sierpnia będzie stopniowo aktualizować One M9 do Androida 5.1 Lollipop, wnoszącego naprawdę sporo poprawek.

O dostępności update’u poinformował za pomocą Twittera jeden z pracowników HTC. Napisał, że jako pierwsze aktualizację dostaną egzemplarze pochodzące z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Lista zmian w nowym oprogramowaniu prezentuje się bardzo dobrze.

Tajwańczycy zadbali o poprawę zarządzania pamięcią i jakości rozmów. Nie zabrakło także zmian na lepsze, jeżeli chodzi o czas pracy oraz Snapdragona 810 – temperatury przez nie osiągane będą już naprawdę zadowalające. HTC One M9 z najnowszym „lizakiem” będzie mogło wykonać również ładniejsze fotografie.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie HTC One M9 z oficjalnej polskiej dystrybucji zostaną zaktualizowane do Androida 5.1 Lollipop, ale na pewno stanie się to prędko. Cieszy mnie, że producent poprawi w jednej aktualizacji aż tyle rzeczy. Warto wspomnieć, że wersja deweloperska tego oprogramowania waży 795 MB.

źródło: @wheelergd przez Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona