Android 5.0 na benchmarkach NenaMark - Tabletowo.pl

Android 5.0 na benchmarkach NenaMark

Tabletowo.pl Android 5.0 na benchmarkach NenaMark Nowości Plotki / Przecieki

Ostatnio na Tabletowo.pl pojawiło się kilka artykułów odnośnie Androida 4.2, takich jak jak przegląd nowości, problemy z kalendarzem czy aktualizowaniem aplikacji oraz zmianami w zabezpieczeniach. Przy ogólnym zainteresowaniu nową wersją systemu nagle pojawia się wzmianka o następcy – Key Lime Pie, wersja 5.0.0 . Teraz pojawia się pytanie – czy to prawda czy mistyfikacja?

Wczoraj na stronie, gdzie zamieszczony jest NenaMark, można było zauważyć nowy wynik  – tajemnicze urządzenie o nazwie LT30i zdobyło 74.6 pkt. Jednak nie to przyciąga uwagę, lecz wersja Androida na jego pokładzie, która zapisana jest jako 5.0.0 . Oprócz systemu możemy również przeczytać kilka innych specyfikacji – ekran HD o rozdzielczości 1280×720, na którym obraz ma być wyświetlany dzięki grafice Qualcomm Adreno 220 w parze z procesorem Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1.6GHz. Producentem urządzenia miałby być SEMC(„Sony Ericsson Mobile Communications”), czyli aktualnie firma Sony.

Powszechnie NenaMark jako benchmark jest znane głównie z przecieków informacji o różnych urządzeniach (np. Sony Ericsson Azus bądź Motorola Droid RAZR). Czy zatem można traktować te dane jako jeden z nich? Być może, jednak warto pamiętać, jak łatwo jest sfałszować pewne informacje np. modyfikując plik build.prop . Do tego pojawiają się wątpliwości co do modelu LT30i – podczas wyszukiwania tego hasła wielokrotnie zwracane są wyniki nawiązujące do modelu Sony Xperia T (oficjalnie LT30p), zwłaszcza przy spekulacjach z czasów przed oficjalną zapowiedzią „telefonu Bonda” .

Czy zatem możliwe jest, że Key Lime Pie był testowany właśnie na tym smartphonie? Nie do końca zgadzają się specyfikacje, ponieważ Sony Xperia T mimo iż posiada ekran 720p, to jednak działa pod 1.5 GHz-owym procesorem Qualcomm Krait z grafiką  Qualcomm Adreno 225 – zatem urządzenie to różni się lekko od zaprezentowanego w wynikach LT30i.

Potraktujmy zatem całe zamieszanie z dystansem, gdyż jest zbyt wiele niewiadomych. Bądźcie jednak pewni, że jeżeli pojawią się jeszcze jakieś wiadomości dotyczące systemu Android 5.0, niezwłocznie Was poinformujemy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona