Android 5.0 Lollipop dla topowych urządzeń HTC za 90 dni!

Niedawno został zaprezentowany Android 5.0 i oczywiście wszyscy z niecierpliwością czekamy na oświadczenia producentów, którzy powiedzą, kiedy ich urządzenia dostaną nową wersję systemu. Jeśli macie HTC One M7 lub M8 to za 90 dni możecie się spodziewać Lollipopa.

HTC zapowiedziało na Twitterze, że dostało od Google kod Androida 5.0 i za 90 dni zacznie się aktualizacja dwóch topowych produktów Tajwańczyków, czyli HTC One 8 oraz One M7. Oczywiście dotyczy to odblokowanych urządzeń i jeśli kupiliście swojego smartfona u operatora, to będziecie musieli poczekać trochę dłużej.

Jednak to tylko dwa produkty, a co z resztą? Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji, ale z przecieków możemy się dowiedzieć, że do marca Lollipopa dostaną również Desire EYE, One (M8) Dual SIM, One (M7) Dual SIM, One (E8), One (E8) Dual SIM oraz Butterfly 2. W dalszej kolejności jest One Mini 2 oraz Desire 816 (kwiecień), a na samym końcu One Max, One Mini i Butterfly S (maj). Na razie nie ma żadnych informacji o innych produktach tajwańskiej firmy.