Android 5.0 już w tym miesiącu dostępny dla pierwszych procesorów Allwinnera | Tabletowo.pl

Android 5.0 już w tym miesiącu dostępny dla pierwszych procesorów Allwinnera

Dołącz do dyskusji 0

Chińskie urządzenia dla wielu z Was nie są zbyt atrakcyjne, ponieważ nie mają wsparcia od producentów, a gdy coś się zepsuje to zostajemy na lodzie. Teraz jednak mam dobrą wiadomość dla posiadaczy urządzeń z układem Allwinner. Niektóre z nich dostaną nowego Androida 5.0 Lollipop.

Nie jest znana jeszcze dokładna data kiedy Android 5.0 Lollipop trafi na urządzenie z procesorami firmy Allwinner, ale dla producentów będzie on dostępny już w tym miesiącu. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie się prezentować:

Na początku nowy system Google będzie dostępny dla urządzeń z układem Allwinner A33 (jeszcze w tym miesiącu), a na początku 2015 roku trafi także na produkty z procesorami A80 oraz A83T.

Oczywiście jeszcze sporo zależy od producentów konkretnych tabletów, ale jeśli posiadacie urządzenie z układem Allwinnera, to na pewno ta wiadomość przypadnie Wam do gustu. Dajcie znać w komentarzach jeśli/gdy u Was pojawi się aktualizacja.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona