Android 5.0 Jelly Bean w drugim kwartale 2012 | Tabletowo.pl

Android 5.0 Jelly Bean w drugim kwartale 2012

Dołącz do dyskusji 0

Ledwo moje palce przyzwyczaiły się do automatycznego wystukiwania na klawiaturze „Android 4.0 Ice Cream Sandwich”, a już będą musiały przestawić się na „Android 5.0 Jelly Bean”. Jak twierdzi serwis SlashGear, nowa wersja mobilnego systemu operacyjnego stworzonego przez Google zostanie zaprezentowana w drugim kwartale bieżącego roku.

SlashGear powołuje się na źródła wśród dostawców. Z opublikowanego na łamach portalu artykułu wynika, że Google pracuje nad udostępnieniem hybrydowego systemu operacyjnego dla tabletów i netbooków w dwóch wersjach: Android 5.0 Jelly Bean i Chrome OS oraz Android 5.0 Jelly Bean i Windows 8.

Według źródeł, tablety i netbooki z dwoma systemami operacyjnymi będą działać na zasadzie hot-swap, co oznacza, że użytkownik będzie mógł przełączać się pomiędzy nimi bez przymusu ponownego uruchamiania urządzenia. Dzięki tej funkcji, moglibyśmy swobodnie korzystać z tabletów zarówno do rozrywki (Android), jak i pracy (Windows 8.) jednocześnie zachowując wysoką wydajność gwarantowaną przez nowoczesne procesory.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam przeczucie, że Android 5.0 Jelly Bean wywoła prawdziwą rewolucję. Mam ochotę na żelki!

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona