Android 5.0.2 Lollipop już u pierwszych użytkowników HTC One E8, Desire EYE i Butterfly S 17

Android 5.0.2 Lollipop już u pierwszych użytkowników HTC One E8, Desire EYE i Butterfly S

Wszyscy producenci mniej lub bardziej starają się na bieżąco udostępniać nowsze wersje oprogramowania dla swoich flagowców. A co ze smartfonami ze średniej półki? HTC o nich nie zapomina, czego dowodem niech będzie rozpoczęcie aktualizacji dla takich modeli, jak Butterfly S, One E8 oraz Desire EYE.

O ile ostatnie dwa telefony zaprezentowane były w zeszłym roku, tak Android 5.0.2 Lollipop powinien bardzo ucieszyć użytkowników Butterfly S, którego premiera miała miejsce pod koniec 2013 roku. Na rynek urządzenie trafiło z Androidem 4.2, w międzyczasie otrzymało nowszego Androida 4.4.2, a od teraz w pierwszym kraju (na Tajwanie) może cieszyć się z Lollipopa.

HTC One E8 i Desire EYE natomiast to już smartfony, które debiutowały na rynku z Androidem KitKat na pokładzie, więc aktualizacja do Androida 5.0 wydaje się być w ich przypadku normalną koleją rzeczy. One E8 został zaktualizowany w Hong Kongu, natomiast Desire EYE – na Tajwanie.

To jednak daje nadzieję, że aktualizacja dla wspomnianych modeli pojawi się również w Polsce – w dodatku w ciągu najbliższych tygodni.