Android 4.4 Kit Kat dla Galaxy Note 3 w styczniu, dla Galaxy Note 2 - w marcu? - Tabletowo.pl

Android 4.4 Kit Kat dla Galaxy Note 3 w styczniu, dla Galaxy Note 2 – w marcu?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.4 Kit Kat dla Galaxy Note 3 w styczniu, dla Galaxy Note 2 - w marcu? Nowości

Podczas gdy wciąż czekamy na oficjalne informacje od producentów dotyczące nadchodzących aktualizacji do Androida 4.4 Kit Kat dla poszczególnych tabletów, w sieci pojawia się coraz więcej spekulacji na ten temat. Dzięki najnowszemu przeciekowi dowiadujemy się kiedy cztery ważne dla Samsunga smartfony i tabletofony mają otrzymać najnowszą wersję systemu Google.

Z informacji opublikowanych przez portal itechaddict, otrzymanych od tajemniczego informatora, wynika, że proces aktualizacji ma zostać podzielony na dwa etapy. W pierwszym, tj. w styczniu przyszłego roku, z Androida 4.4 Kit Kat mają się cieszyć użytkownicy dwóch najnowszych mobilnych produktów koreańskiego koncernu, mianowicie Galaxy Note 3 oraz Galaxy S4. W późniejszym czasie aktualizację mają otrzymać dwa starsze modele: Galaxy Note 2 oraz Galaxy S3 – ma to mieć miejsce w marcu lub kwietniu.

Dokument ma pochodzić rzekomo od człowieka związanego z Samsung R&D w Indiach. Czy tak jednak jest naprawdę i ile w nim samym jest prawdziwych informacji – nie mamy zielonego pojęcia.

Dopóki Samsung oficjalnie nie potwierdzi powyższych rewelacji, należy je traktować z przymrużeniem oka.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona