Android 4.4 dla Samsunga Galaxy Note 3 pod koniec stycznia? - Tabletowo.pl

Android 4.4 dla Samsunga Galaxy Note 3 pod koniec stycznia?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.4 dla Samsunga Galaxy Note 3 pod koniec stycznia? Aktualizacje Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Jeśli jesteś jednym z posiadaczy produktów Samsunga: Galaxy Note 3 lub Galaxy S4 i spodziewałeś się świątecznego prezentu od koreańskiego koncernu, w postaci aktualizacji oprogramowania, niestety, możesz być zawiedziony. Okazuje się bowiem, że najnowsza wersja systemu operacyjnego od Google, Android 4.4 KitKat na oba wspomniane modele ma zadebiutować dopiero pod koniec stycznia.

Informacja ta pochodzi od francuskiego operatora SFR, któremu zdarzało się już… podawać do wiadomości publicznej wieści, które niekoniecznie się sprawdzały. Może się bowiem okazać, że KitKat dla Galaxy Note 3 i Galaxy S4 faktycznie jest planowany i, co więcej, na początek przyszłego roku, ale niekoniecznie akurat na końcówkę stycznia.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że nie jest to jedyne źródło, które potwierdza styczniowe wypuszczenie Android 4.4 KitKat dla obu urządzeń Samsunga. Dzięki temu możemy mieć nadzieję, że informacje te są bliższe prawdy niż nam się wydaje.

Póki co Samsung nie wypuścił żadnej oficjalnej informacji odnośnie aktualizacji jakiegokolwiek tabletu z portfolio do Androida 4.4 KitKat.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona