Android 4.3 dla Asusa Transformer TF701T już 18 listopada - Tabletowo.pl

Android 4.3 dla Asusa Transformer TF701T już 18 listopada

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.3 dla Asusa Transformer TF701T już 18 listopada Aktualizacje Asus Nowości

Android 4.3 Jelly Bean to nie najnowsza wersja tego systemu operacyjnego (tą jest, jak wiecie, 4.4 KitKat). Mimo wszystko cieszy fakt, że jeden z najnowszych high-endowych tabletów dostaje aktualizację. Z najnowszych informacji wynika, że Asus już na dniach wypuści Androida 4.3 dla modelu Transformer Pad TF701T, który zaprezentowany był na IFA w Berlinie i do sprzedaży trafił z Androidem 4.2.2.

Oprócz standardowych zmian i nowości, z jakimi mamy do czynienia w Androidzie 4.3 Jelly Bean, nadchodząca aktualizacja wprowadzi istotne usprawnienia. Przede wszystkim ma zostać wydłużony czas działania urządzenia, a także mają zostać rozwiązane problemy z reakcją trackpada w stacji dokującej na polecenia użytkownika. Dodatkowo usprawnienia ma się doczekać ładowanie akumulatora w stacji.

Aktualizacja dla pierwszych użytkowników Asusa Transformer TF701T dla pierwszych użytkowników ma być dostępna 18 listopada i sukcesywnie będzie się pojawiała na kolejnych egzemplarzach. Wkrótce potem powinna dotrzeć również do Polski.

Urządzenie w naszym kraju dostępne jest w cenie wynoszącej ok. 2200 złotych. Oferuje przede wszystkim 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, 2GB RAM oraz czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 4.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona