Android 4.2 dla Asusa Transformer Pad Infinity tuż za rogiem - Tabletowo.pl

Android 4.2 dla Asusa Transformer Pad Infinity tuż za rogiem

Cieszcie się, posiadacze Asusa Transformer Pad Infinity! Bynajmniej nie z zimowej pogody za oknem lub z kilogramów, które zapewne przybyły Wam po świętach, a z nadchodzącej aktualizacji swoich urządzeń. Android 4.2 Jelly Bean dla tego właśnie modelu jest już tuż za rogiem. Pierwsi użytkownicy tabletu będą mogli zaktualizować go jeszcze dziś.

Pierwszym produktem tajwańskiego koncernu, który otrzymał „żelkę” był Transformer Pad 300 – ledwie miesiąc temu (a jak to szybko minęło!). Wtedy to nie padła żadna konkretna data informująca kiedy możemy się spodziewać pojawienia się aktualizacji dla pozostałych tabletów Asusa.

Kilka chwil temu na profilu Asusa na Facebooku opublikowany został post mówiący o tym, że Android 4.2 zagości dziś na tabletach Asus Transformer Pad Infinity. Najprawdopodobniej w pierwszej kolejności Jelly Bean trafi do użytkowników wspomnianego urządzenia w Ameryce, ale – znając Asusa – szybko rozprzestrzeni się po całym świecie i trafi także do polskich posiadaczy tego urządzenia.

Tabletowo.pl Android 4.2 dla Asusa Transformer Pad Infinity tuż za rogiem Asus Nowości

W drugim kwartale roku aktualizację mają otrzymać dwa kolejne modele Asusa: Memo Pad Smart ME301T i Memo Pad ME172V. Wciąż nie wiadomo co z Androidem 4.2 dla Asusa Transforer Prime TF201, z kolei los Transformer TF101 wydaje się przesądzony…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona