Android 4.2 beta dla tabletu Plug Force udostępniony

Android 4.2 beta dla tabletu Plug Force już dostępny

Android 4.2 beta dla tabletu Plug Force udostępniony

Jednym z tabletów o najmocniejszych parametrach technicznych dostępnych w Polsce jest bez wątpienia Plug Force. Pod jego maską drzemie co prawda budżetowy, ale czterordzeniowy procesor (Allwinner A31), z kolei jego ekran o przekątnej 9,7″ ma rozdzielczość 2048 x 1536 pikseli. Jeśli jesteście zainteresowani tym modelem, mam dla Was dobrą wiadomość. Jakiś czas temu producent informował, że szykuje aktualizację Androida do wersji 4.2 Jelly Bean. Dziś udostępniona została w pełni funkcjonalna beta tego systemu.

Jak informuje Plug na swojej facebookowej tablicy, w ręce posiadaczy Plug Force trafia dzisiaj Android 4.2 w wersji beta, ale w pełni funkcjonalnej. Od wersji finalnej ma się różnić jedynie kilkoma szczegółami, takimi jak brak logo firmy przy włączaniu urządzenia czy ustawionym językiem angielskim jako domyślny.

Wiemy także, że finalny Android 4.2 dla Plug Force zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu. Tymczasem zainteresowanych betą odsyłam na stronę Pluga (tutaj), na której możecie pobrać wspomnianą aktualizację. Wykonujemy ją zgodnie z instrukcją dotyczącą wersji 4.1 (tutaj).

A skoro Plug Force otrzymał aktualizację, a tym samym – przynajmniej w teorii – dostał drugie życie, warto mu się przyjrzeć bliżej. Już niebawem jego test.