Android 4.1 Jelly Bean dostępny dla Shiru Shogun | Tabletowo.pl

Android 4.1 Jelly Bean dostępny dla Shiru Shogun

Dołącz do dyskusji 0
tablet shiru shogun

Shiru Shogun zdobył ogromne zainteresowanie wśród Czytelników Tabletowo.pl. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech zerknie pod recenzję tego tabletu, gdzie znajduje się aż ponad 850 komentarzy na jego temat (swoją drogą, jest to obecnie najczęściej komentowany wpis na naszej stronie). Nic więc dziwnego, że polski dystrybutor urządzenia zadbał o to, by zapewnić użytkownikom Shiru Shogun (odpowiednika Cube U30GT) możliwość aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego od Google – Androida Jelly Bean (4.1). Dotychczas o nadchodzącej paczce z „żelką” wyłącznie się mówiło, na szczęście nie skończyło się jedynie na szumnych zapowiedziach. Android Jelly Bean dla Shiru Shogun jest już dostępny.

Firma Cube, czyli producent tabletu (przypomnijmy, że Shiru Shogun, to U30GT w wersji OEM), wypuściła aktualizację do Androida Jelly Bean na początku sierpnia. Jak sami widzicie, do polski przywędrowała ona ledwie miesiąc później – patrząc na bardziej znane koncerny, które często każą na siebie czekać miesiącami, to bardzo dobry wynik.

Jeśli w Waszych rękach jest Shiru Shogun, nie czekajcie dłużej – klikajcie na ten link, w którym udostępniona została paczka z aktualizacją systemu do wersji 4.1 Jelly Bean wraz z instrukcją jak przejść przez proces aktualizacji. Waga pliku (paczka .rar) to 339MB.

Na koniec krótkie przypomnienie parametrów technicznych Shiru Shogun dla wszystkich, których ominęła wieść o tym modelu. Tablet posiada ekran IPS pokryty Gorilla Glass, o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Rockchip 3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, 1GB RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo oferuje akumulator o pojemności 7200 mAh, wyjście miniHDMI, port microUSB, slot kart microSD oraz Bluetooth.

Więcej na jego temat przeczytacie w recenzji. Tam też dowiecie się, że Shiru Shogun nie jest tabletem wolnym od wad.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona