Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 2 dociera do Polski | Tabletowo.pl

Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 2 dociera do Polski

Dołącz do dyskusji 0

W ciągu ostatnich miesięcy Samsung zyskuje w oczach posiadaczy tabletów, bowiem posypało się mnóstwo aktualizacji. Jak pisałam w grudniu, Androida 4.0 Ice Cream Sandwich otrzymał Galaxy Tab 8.9 3G, a z Androida 4.1 Jelly Bean mogą się cieszyć pierwsi posiadacze Galaxy Tab 2 10.1 oraz Galaxy Note 10.1. Użytkownicy Galaxy Note 2 z kolei, których jest już na świecie ponad pięć milionów, od połowy ubiegłego miesiąca mogą cieszyć się Androidem 4.1.2 Jelly Bean. Z informacji, jakie od Was otrzymujemy wynika, że aktualizacja dotarła właśnie do Polski.

Dzisiejszego poranka dostałam od kilku Czytelników Tabletowo.pl mejle, które jednoznacznie wskazują na to, że Android 4.1.2 dla Galaxy Note 2 dotarł do naszego kraju. W grę wchodzą urządzenia koreańskiego koncernu pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji, niebrandowane (na te z dystrybucji operatorskiej, miejmy nadzieję, jeszcze przyjdzie czas). Paczka aktualizacyjna waży ok. 280MB.

20130110-103957.jpg

Standardowa regułka na koniec: jeśli w Waszym posiadaniu znajduje się Samsung Galaxy Note 2, sprawdźcie koniecznie czy urządzenie automatycznie poinformowało Was o obecności aktualizacji. Jeśli nie, warto sprawdzić przez Kies – być może Android 4.1.2 już tam na Was czeka. A jak już zaktualizujecie, dajcie znać co się zmieniło i czy zmiany te faktycznie są widoczne.

Recenzję Samsunga Galaxy Note 2 znajdziecie pod tym adresem.

Dzięki wszystkim za podesłanie info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona