Android 4.0 ICS dla tabletów Samsung Galaxy Tab już w Europie - Tabletowo.pl

Android 4.0 ICS dla tabletów Samsung Galaxy Tab już w Europie

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Android 4.0 ICS dla tabletów Samsung Galaxy Tab już w Europie Nowości

Jeżeli macie jeden z tabletów z serii Samsung Galaxy Tab, mam dla Was dobrą wiadomość: aktualizacja oprogramowania do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich właśnie zawitała do Europy. Obecnie pobrać ją mogą posiadacze modelu Galaxy Tab 7.7 mieszkający w Austrii. Nowej wersji systemu dla pozostałych urządzeń spodziewamy się niebawem. Gdy już zostanie udostępniona przez producenta, pojawi się w programie Samsung KIES. Miejcie oczy szeroko otwarte!

Android 4.0 Ice Cream Sandwich miał wylądować na tabletach Galaxy Tab w lipcu lub na początku sierpnia, tymczasem Samsung zrobił nam bardzo przyjemną niespodziankę i uruchomił proces nieco wcześniej. Aktualizacja nie tylko wniesie cały szereg nowości fabrycznie zawartych w Ice Cream Sandwich, ale także zwiększy wydajność i czas pracy na baterii kompatybilnych urządzeń.

Oto lista tabletów, które otrzymają aktualizację oprogramowania:

  • GT-P6210 Galaxy Tab Plus 7.0 Wi-Fi
  • GT-P6200 Galaxy Tab Plus 7.0 Wi-Fi + 3G
  • GT-P6810 Galaxy Tab 7.7 Wi-Fi
  • GT-P6800 Galaxy Tab 7.7 Wi-Fi + 3G
  • GT-P7310 Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi
  • GT-P7300 Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi + 3G
  • GT-P7510 Galaxy Tab 10.1 Wi-Fi
  • GT-P7500 Galaxy Tab 10.1 Wi-Fi + 3G

Droga z Austrii do Polski jest niedługa i żywię nadzieję, że Android 4.0 Ice Cream Sandwich pokona ją w ekspresowym tempie. Dajcie znać w komentarzach, czy Wasz tablet lub program KIES poinformował Was o czymś nowym i lodowokanapkowym!

Dzięki za informację, Marcin!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona