Android 4.0 ICS dla LG Optimus Vu w postaci Value Pack | Tabletowo.pl

Android 4.0 ICS dla LG Optimus Vu w postaci Value Pack

Dołącz do dyskusji 0

Niektóre tablety i tabletofony na aktualizację oprogramowania muszą czekać wiele miesięcy, inne otrzymują ją tylko na terenie ojczystego kraju. W Korei pojawił się Value Pack dla modelu LG Optimus Vu, czyli Android 4.0 Ice Cream Sandwich na sterydach.

Tradycyjnie już, LG wyposażył system we własną nakładkę graficzną o nazwie UI 3.0, wiele funkcji wykorzystujących rysik i ułatwiających robienie notatek „na żywo” oraz wirtualną asystentkę o nazwie Quick Voice. Nazwa tego ostatniego może nie odzwierciedlać ludzkich zapędów oprogramowania, ale kryje potencjał na poziomie znanej z iOS Siri oraz S-Voice od Samsunga. Quick Voice jest w stanie odpowiadać na pytania użytkownika i dostarczać mu konkretne informacje, których w danej chwili potrzebuje.

Podobnie jak wykorzystujące rysik funkcje, aplikacja Quick Voice jest prezentowana na poniższym filmie reklamującym aktualizację Value Pack. Wideo jest bardzo interesujące, ale ma jedną poważną wadę – jest po koreańskim. Jeżeli język Wschodu jest Wam znany, obejrzyjcie film. Jeżeli nie, wyłączcie dźwięk i nacieszcie oczy.

Ponieważ o LG Optimus Vu nie mówi się zbyt często, z pamięci mogła Wam umknąć jego specyfikacja. To nietypowe urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 1,5GHz, 1GB RAM, aparat 8 Mpix, kamerę internetową 1,3 Mpix, modem sieci LTE, akumulator 2080 mAh, oraz obudowę o wymiarach 139,6 x 90,4 x 8,5 mm i wadze 168 gramów.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona