Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note w Q1 2012 - Tabletowo.pl

Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note w Q1 2012

Tabletowo.pl Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note w Q1 2012 Nowości Samsung

Nie od dziś wiadomo, że Facebook jest ogromną skarbnicą wiedzy. To właśnie dzięki niemu dowiadujemy się wielu interesujących rzeczy na temat oprogramowania, jak i samego sprzętu poszczególnych producentów, o czym w normalnych sytuacjach poinformowani byśmy zostali dopiero w momencie oficjalnej premiery modelu czy wydania nowej wersji systemu. Na szczęście producenci, którzy posiadają swoje profile na Facebooku, są bardzo uprzejmi i chętnie (no dobra, czasem niezbyt chętnie) odpowiadają na wszelkie pytania swoich fanów. Czasem także przemawiają sami z siebie w istotnych kwestiach. Tak też zrobił norweski oddział Samsunga, który wypowiedział się na temat aktualizacji Androida Samsunga Galaxy Note do wersji Ice Cream Sandwich.

I niewątpliwie była to bardzo dobra wiadomość. Okazuje się bowiem, że w tej sprawie nic się nie zmieniło i aktualizacji systemu Samsunga Galaxy Note do Androida 4.0 możemy się spodziewać przed końcem pierwszego kwartału 2012 roku, czyli najpóźniej za dwa miesiące. Informacja ta pokrywa się z podanymi w grudniu wieściami, więc posiadacze tego modelu mogą mieć pewność, że Samsung wywiąże się z obietnicy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona