Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note już jest | Tabletowo.pl

Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note już jest

Dołącz do dyskusji 0

Dziś mam bardzo zabiegany dzień. Najpierw konferencja Acera wprowadzająca na polski rynek produkty z olimpijskim logo (wśród nich między innymi Acera Iconia Tab A510), później krótkie nagranie dla radiowej Czwórki o tanich tabletach… A tu okazuje się, że nie podzieliliśmy się z Wami informacją, na którą czeka na pewno wielu Czytelników Tabletowo.pl z wielkim utęsknieniem. Otóż Samsung udostępnił Androida 4.0 dla tabletofonu Samsung Galaxy Note (5,3″).

Aktualizacja systemu do „lodowej kanapki” wprowadza wielki powiew świeżości dla tego urządzenia. Oprócz najnowszej wersji platformy od Google, użytkownicy Galaxy Note mogą się spodziewać nowej wersji TouchWiz z nową aplikacją S Note i widżetem S Memo na ekranie domowym. Paczka aktualizacyjna waży 319MB, do pobrania przez OTA (bez potrzeby podłączania sprzętu do komputera).

Wraz z Androidem 4.0, użytkownicy Galaxy Note otrzymują zestaw aplikacji i widżetów, nazwany „Premium Suite„. Jest to zestaw narzędzi rozszerzających możliwości stylusa tabletofonu, S Pen. Przegląd nowości, jakie wprowadza ta paczka (m.in. możliwość nagrywania procesu rysowania czegoś na ekranie i późniejszego odtworzenia wszystkich kroków), znajdziecie poniżej.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla Samsunga Galaxy Note jest już dostępny w Holandii i w Niemczech. Dajcie znać czy Wasze urządzenia również sygnalizują możliwość zaktualizowania systemu.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona