Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1 i Galaxy Tab 8.9 już wkrótce - Tabletowo.pl

Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1 i Galaxy Tab 8.9 już wkrótce

O nadchodzącej aktualizacji urządzeń Samsunga: Galaxy Note (5,3″), Galaxy Tab 10.1 i Galaxy Tab 8.9, słyszymy już od dłuższego czasu. Słyszymy, ale potwierdzenia w rzeczywistości w dalszym ciągu nie znajdujemy. Na szczęście już niedługo. Samsung oficjalnie zapowiedział i przyznał, że wkrótce udostępni „lodową kanapkę” na wspomniane trzy modele.

Dziś jest szczęśliwy dzień dla użytkowników jednego z najpopularniejszych smartfonów na świecie, Samsunga Galaxy S2. Długo mówiło się na temat udostępnienia Androida Ice Cream Sandwich dla tego modelu, ale wciąż nie wiadomo było do końca kiedy to nastąpi. Aż do dziś.

Przy okazji wypuszczenia informacji na ten temat, Samsung postanowił przypomnieć wszystkim posiadaczom następujących urządzeń: Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1 i Galaxy Tab 8.9, że już niebawem także i oni otrzymają możliwość zaktualizowania swoich modeli.

Niestety, nie padła żadna konkretna data. Pozostaje nam więc cierpliwe oczekiwanie ostatecznych wieści w tej sprawie.

Tabletowo.pl Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1 i Galaxy Tab 8.9 już wkrótce Nowości Samsung

Dzięki Jankov za podesłany link! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona