Android 4.0 dla Asusa Transformer TF101G 10 marca, Padfone w Polsce w maju - Tabletowo.pl

Android 4.0 dla Asusa Transformer TF101G 10 marca, Padfone w Polsce w maju

Tabletowo.pl Android 4.0 dla Asusa Transformer TF101G 10 marca, Padfone w Polsce w maju Asus Nowości

Wiele poprzednich informacji ujawnianych przez polski oddział Asusa nauczyło nas, że czasem warto zajrzeć na ich profil na Facebooku. Dziś pojawiły się tam dwie bardzo interesujące wiadomości, które z pewnością chcecie jak najszybciej poznać.

Android Ice Cream Sandwich dla Asusa Transformer TF101G

Pod koniec lutego Asus rozpoczął proces aktualizacji Androida w swoich hybrydach pierwszej generacji, tj. Transformer TF101. Niestety, nie obejmowała ona urządzeń z 3G i przez długi czas nie wiadomo było kiedy posiadacze tegoż sprzętu mogą się spodziewać „lodowej kanapki”. Dziś wszystko stało się jasne. Asus poinformował, że Android 4.0 dla Asusa Transformer TF101G zostanie wydany 10 marca, oczywiście jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Tabletowo.pl Android 4.0 dla Asusa Transformer TF101G 10 marca, Padfone w Polsce w maju Asus Nowości

Asus Padfone w sprzedaży w Polsce

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na premierę Asusa Padfone czeka mnóstwo potencjalnych klientów (a może nie tyle na jego premierę, co na poznanie jego ceny – najprawdopodobniej właśnie wtedy podejmą decyzję czy go kupić, czy nie). Urządzenie trafi do sprzedaży w pierwszych krajach już w kwietniu, o czym wiemy od konferencji Asusa na MWC 2012. Ale jeden z fanów Asus Polska na Facebooku zapytał się kiedy można spodziewać się Asusa Padfone w Polsce i w jakiej cenie, co nas również bardzo interesuje. W odpowiedzi przeczytać możemy:

Premiera nastąpi prawdopodobnie w maju. Ceny na polskim rynku jeszcze nie znamy.

To teraz pozostaje nam trochę poczekać cierpliwie – na aktualizację Transformera TF101G do Androida 4.0 do 10 marca, a do maja na polską premierę Asusa Padfone. Mnie zastanawia zwłaszcza cena ostatniego z wymienionych modeli – jak myślicie, ile będzie wynosiła za cały zestaw (tj. smartfon, tablet, klawiatura i stylus, będący słuchawką)? Pewne jest jedno: cena na pewno do niskich nie będzie należała.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona