Android 4.0 dla Asusa Eee Pad Transformer w lutym - Tabletowo.pl

Android 4.0 dla Asusa Eee Pad Transformer w lutym

Jak się naważyło piwa, to trzeba je wypić. Nie inaczej jest w przypadku Asusa z Singapuru, który to najpierw narobił nadziei na rychłą aktualizację tabletu Eee Pad Transformer, a później rozczarował swoich (i nie tylko, bo wiadomość poszła w świat) fanów. Niestety, jak się okazało, zamieszczona informacja o tym, że Android Ice Cream Sandwich rozpocznie swoją wędrówkę po świecie w tym samym dniu, co jego młodszy brat – Eee Pad Transformer Primebyła błędna. Asus na swoim profilu na Facebooku zamieścił sprostowanie.

Tabletowo.pl Android 4.0 dla Asusa Eee Pad Transformer w lutym Asus Nowości

Jak widzicie powyżej, Asus twierdzi, że aktualizacja będzie dostępna pod koniec stycznia. Ale i ta informacja nie jest do końca prawdziwa. Jak dowiedział się portal AndroidPolice, Android 4.0 zostanie udostępniony posiadaczom Eee Pad Transformer na początku lutego. W dodatku w pierwszej kolejności otrzymają go Amerykanie i Tajwańczycy.

Warto jednak zaznaczyć, że podobnie było w przypadku Asusa Eee Pad Transformer Prime, a w Polsce pojawił się ledwie dzień później, co napawa nas optymizmem, że podobnie będzie i tym razem. A tymczasem trzeba cierpliwie czekać.

A jeszcze w tym tygodniu na prime.tabletowo.pl pojawi się przegląd Androida Ice Cream Sandwich i nowości, które się w nim znalazły.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona