Android 4.0 dla Asusa Eee Pad Transformer w lutym

Jak się naważyło piwa, to trzeba je wypić. Nie inaczej jest w przypadku Asusa z Singapuru, który to najpierw narobił nadziei na rychłą aktualizację tabletu Eee Pad Transformer, a później rozczarował swoich (i nie tylko, bo wiadomość poszła w świat) fanów. Niestety, jak się okazało, zamieszczona informacja o tym, że Android Ice Cream Sandwich rozpocznie swoją wędrówkę po świecie w tym samym dniu, co jego młodszy brat – Eee Pad Transformer Primebyła błędna. Asus na swoim profilu na Facebooku zamieścił sprostowanie.

tablet asus eee pad transformer

Jak widzicie powyżej, Asus twierdzi, że aktualizacja będzie dostępna pod koniec stycznia. Ale i ta informacja nie jest do końca prawdziwa. Jak dowiedział się portal AndroidPolice, Android 4.0 zostanie udostępniony posiadaczom Eee Pad Transformer na początku lutego. W dodatku w pierwszej kolejności otrzymają go Amerykanie i Tajwańczycy.

Warto jednak zaznaczyć, że podobnie było w przypadku Asusa Eee Pad Transformer Prime, a w Polsce pojawił się ledwie dzień później, co napawa nas optymizmem, że podobnie będzie i tym razem. A tymczasem trzeba cierpliwie czekać.

A jeszcze w tym tygodniu na prime.tabletowo.pl pojawi się przegląd Androida Ice Cream Sandwich i nowości, które się w nim znalazły.

źródło