tablet hp touchpad webos

Android 4.0 (CM9) dla HP TouchPad udostępniony

tablet hp touchpad webos

Wielu z was zapewne czeka na możliwość wgrania Androida Ice Cream Sandwich na HP Touchpad. Po rozbudzeniu waszych apetytów, przyszła pora na spełnienie obowiązków i poinformowanie o wypuszczeniu pierwszej wersji. CyanogenMod 9 dla HP Touchpad w wersji Alpha 0 jest już dostępny.

Oczywiście jak widać, jest to początkowa faza projektu chociaż wiele pracy zostało już włożone. Zastrzegam jednak, że warto zastanowić się nad instalacją tego ROMu. Pomimo działających łączności WiFi i Bluetooth, cały czas jest jeszcze kilka problemów. Między innymi nie działa aparat, dźwięk, mikrofon, a także zdarzały się problemy z grafiką np. przy odtwarzaniu filmów z YouTube.

Wszystkich zainteresowanych instalacją odsyłam na stronę RootzWiki. Opiszcie w komentarzach czy aktualizujecie czy nie, a jeśli tak to jak oceniacie działanie tego wydania. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej uda się skończyć pracę nad pozostałymi bugami i doczekamy się w pełni działającej wersji, która zadowoli najwybredniejszych użytkowników tabletu TouchPad.

źródło