Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich na Galaxy Tab 8.9 (nieoficjalnie) - Tabletowo.pl
Ważne

Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich na Galaxy Tab 8.9 (nieoficjalnie)

Tabletowo.pl Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich na Galaxy Tab 8.9 (nieoficjalnie) Nowości Samsung

W przeciwieństwie do pierwszego Galaxy Tab 7, tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 otrzyma oficjalną aktualizację oprogramowania do wersji Google Android 4.x Ice Cream Sandwich. Jednakże na to przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ nowa wersja systemu operacyjnego dla tego i podobnych mu urządzeń pojawi się dopiero w drugim kwartale 2012 roku.

Dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość. W serwisie Engadget pojawiły się informacje na temat zmodyfikowanego oprogramowania, dzięki któremu posiadacze tabletów Samsung Galaxy Tab 8.9 będą mogli cieszyć się systemem Android Ice Cream Sandwich w najnowszej wersji 4.0.3. Stworzony przez trzech programistów z forum XDA (czy ktoś jest zaskoczony?) ROM jest prawie sprawny. Niestety, „prawie” robi wielką różnicę. Choć ekran dotykowy, wsparcie sprzętowe, zmiana orientacji, dźwięk, GPS i Bluetooth działają, tego samego nie można powiedzieć o aparacie fotograficznym i module Wi-Fi.

Zanim radosny uśmiech na Waszych twarzach zostanie zastąpiony smutnym grymasem, musicie się dowiedzieć, że ROM wciąż jest w fazie rozwojowej, prace nad jego ulepszaniem trwają bez ustanku i w tej chwili nie można go pobrać. Tych, którzy mają ochotę na 8.9-calową lodową kanapkę, zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego działania Android 4.0.3 na tablecie Samsung Galaxy Tab 8.9.

via Redmond Pie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona