Android 2.3 dla Samsunga Galaxy Tab z Play udostępniony - Tabletowo.pl

Android 2.3 dla Samsunga Galaxy Tab z Play udostępniony

Tabletowo.pl Android 2.3 dla Samsunga Galaxy Tab z Play udostępniony Nowości Samsung

Użytkownicy pierwszego tabletu internetowego Samsunga, Galaxy Tab (7″), dość długo byli skazani na cierpliwe oczekiwanie możliwości zaktualizowania systemu swoich urządzeń z Androida 2.2 do Androida 2.3. Pierwsze osoby cieszyły się z wersji Gingerbread dopiero w listopadzie 2011 roku, a więc dopiero rok po rynkowej premierze modelu. Dziś natomiast uśmiech pojawi się na twarzach kolejnych posiadaczy Samsunga Galaxy Tab – tym razem będą to osoby, które zakupiły swoje tablety w sieci Play.

O rozpoczęciu procesu aktualizacji kolejnych modeli Galaxy Tab do Androida 2.3 poinformował dziś Samsung na swoim profilu na Facebooku. I tak, dowiedzieliśmy się, że „piernik” powędrował na urządzenia z następującymi wersjami oprogramowania: P1000XWJQ9/P1000PRTKL1/P1000XXJPZ/P1000XWJQ9.

Tabletowo.pl Android 2.3 dla Samsunga Galaxy Tab z Play udostępniony Nowości Samsung

Jak doskonale wiecie, Android 2.3 nie jest najnowszą wersją systemu operacyjnego od Google. Na Androida Ice Cream Sandwich – z oficjalnego źródła – niestety nie ma co liczyć.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona