Ancestors: The Humankind Odyssey już w grudniu na konsolach

Czas na małpie wygłupy na PlayStation 4 i Xbox One

To, że Ancestors: The Humankind Odyssey wyjdzie na konsole, było wiadome od dawna, jednak teraz Panache Digital Games oficjalnie ogłosiło datę premiery swojej gry na PlayStation 4 i Xbox One. I to w całkiem rozsądnej cenie!

Ancestors: The Humankind Odyssey podzieliło zarówno graczy, jak i recenzentów — grę od „ojca” pierwszych części Assassin’s Creed — Patrice’a Désiletsa z pewnością możemy nazwać oryginalną za sprawą swojej niecodziennej tematyki. W grze możemy śledzić ewolucje człowieka z perspektywy naszych małpich praprzodków, walcząc o przetrwanie w niebezpiecznej dziczy.

Reklama

Więcej o samej grze przeczytacie w recenzji Adama, który we wrześniu miał okazje sprawdzić dla was tę grę. Tutaj jej fragment:

Tak jak wspomniałem, Ancestors: The Humankind Odyssey należałoby oceniać w trzech kategoriach. Nie jest to z całą pewnością gra dla każdego, a już na pewno nie dla osób, które szukają relaksu i pragną się odstresować. Tutaj jeden błąd może zaważyć na dziesiątkach godzin spędzonych przed komputerem, dlatego wskazana jest ciągła czujność.

Ancestors The Humandkind Odyssey to produkcja oryginalna, z którą warto się zapoznać, jeśli macie nadmiar gotówki w portfelu albo pasjonujecie się historią człowieka. A co do mnie… ja wolę jednak usiąść przed TV i poobserwować świat zwierząt z perspektywy kanapy, kojąc strzaskane nerwy głosem Krystyny Czubówny.

Ancestors: The Humankind Odyssey zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One już 6 grudnia 2019 roku w cenie 169 zł. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży.

Gotowi na tę interaktywną lekcję historii?

Źródło: YouTube