Amazon Kindle Touch – tabletowy czytnik e-booków | Tabletowo.pl

Amazon Kindle Touch – tabletowy czytnik e-booków

Dołącz do dyskusji 0

Na co dzień na łamach Tabletowo.pl nie publikujemy informacji o czytnikach elektronicznych, lecz dzisiejszy dzień, z racji premiery długo oczekiwanego tabletu Amazon Kindle Fire, jest niezwykły i postanowiliśmy zrobić wyjątek.

Amazon Kindle Touch to trzecie, obok wcześniej wspomnianego tabletu Kindle Fire i taniego czytnika Amazon Kindle nowej generacji, urządzenie zaprezentowane podczas konferencji prasowej, która miała miejsce tego wieczoru w Nowym Jorku. Model ten jest kontynuatorem dobrej tradycji wysokiej jakości czytników książek elektronicznych, lecz zamiast w fizyczną klawiaturę i zestaw przycisków nawigacyjnych, wyposażono go w ekran dotykowy.

Urządzenie jest cieńsze i lżejsze od aktualnej generacji czytnika Kindle. Intuicyjną obsługę interfejsu i przyjemność płynącą z czytania e-booków zapewnia ekran dotykowy wykorzystujący technologie IR oraz E Ink.

Oczywistym jest, że Kindle Touch ma dostęp do wszystkich najważniejszych usług serwisu Amazon, w tym także setek tysięcy książek elektronicznych w wielu językach.

Cena czytnika Kindle Touch wynosi 99$ za wersję wyposażoną wyłącznie w moduł Wi-Fi oraz 149$ za wariant z modemem 3G, który gwarantuje darmowy dostęp do sieci w 100 krajach świata.

Wszystkich zainteresowanych ucieszy wiadomość, że przedsprzedaż czytnika Kindle Touch ruszyła już dziś, natomiast jego wysyłka rozpocznie się 21 listopada.

via Endgadget

Aktualizacja:

Okazuje się, że podane wyżej ceny dotyczą wersji e-czytników z reklamami – wyłącznie dla Amerykanów. Normalnie Kindle Touch WiFi kosztuje 139 dolarów, natomiast z 3G – 189 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona