Amazing Fantasy Games – wakacyjna wyprzedaż gier na iPada

Fani gier komputerowych od jakiegoś czasu bombardowani są ze wszystkich stron letnimi wyprzedażami. Wśród sklepów starających się przekonać nas do myśli, że wakacje najlepiej spędza się w wirtualnym świecie, nie mogło oczywiście zabraknąć również App Store.

Tematem przewodnim pierwszej w tym roku (i z pewnością nie ostatniej) wakacyjnej wyprzedaży w sklepie firmy Apple są gry utrzymane w stylistyce Fantasy (chociaż nie da się ukryć, że nie wszystkie przecenione produkcje pasują do tej konwencji). Wśród tytułów objętych promocją królują więc gry typu RPG, takie jak Ravensword: Shadowlands, Monster Hunter Freedom Unite, Evoland czy trzy części serii Final Fantasy. Nie zabrakło tu jednak również reprezentantów innych gatunków, takich jak zręcznościówki, gry logiczne, a nawet strzelanki.

Promocją objętych zostało szesnaście gier, a większość z nich można obecnie nabyć za połowę ceny. Niestety, nie wiadomo jak długo trwać będzie ta wyprzedaż. Pełną listę gier przecenionych w ramach akcji Amazing Fantasy Games znajdziecie poniżej (w nawiasach podano aktualne ceny).