Świetna gra, która na iOS kosztuje 24 złote, na Androidzie jest za darmo. Do sklepu Google Play trafiło Alto's Odyssey

Świetna gra, która na iOS kosztuje 24 złote, na Androidzie jest za darmo. Do sklepu Google Play trafiło Alto’s Odyssey

Alto’s Odyssey to relaksująca gra z gatunku endless runner, następca znakomicie przyjętego Alto’s Adventure. Na system iOS była dostępna już w lutym, zaś właściciele smartfonów na Androidzie musieli na nią długo czekać. I doczekali się: od dziś Alto’s Odyssey można pobierać ze sklepu Google Play.

W ciągu kilku miesięcy od swojej premiery na iPhone’y i iPady, Alto’s Odyssey doczekało się nagrody Apple Design Award, i nie bez powodu. Produkcja jest bardzo klimatyczna, ma piękny styl artystyczny i spokojną ścieżkę dźwiękową. Praktycznie każdy, kto ma z nią styczność, jest w stanie wyliczyć mnóstwo jej zalet. Jest to jedna z gier, które podnoszą poprzeczkę innym tytułom mobilnym, wyznaczając standardy na kolejne miesiące.

W przeciwieństwie do wersji na iOS, która kosztuje 23,99 zł, wersja na Androida jest bezpłatna, choć wspierana reklamami. Postać można ożywić po upadku, oglądając materiał promocyjny w formie wideo.

Jeśli szukamy gry, która ukoi nasze nerwy i pozwoli na chwilę odciąć się od całodziennej gonitwy, Alto’s Odyssey będzie dla nas w sam raz.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Mam same dobre wspomnienia związane z poprzednią częścią, więc z radością uruchomiłem nową produkcję, by sprawdzić, co takiego deweloperzy Noodlecake Studios przygotowali tym razem. I powiadam Wam – nie zawiodłem się.

Polecam!

 

dzięki TNW