Świetna gra, która na iOS kosztuje 24 złote, na Androidzie jest za darmo. Do sklepu Google Play trafiło Alto’s Odyssey

Alto’s Odyssey to relaksująca gra z gatunku endless runner, następca znakomicie przyjętego Alto’s Adventure. Na system iOS była dostępna już w lutym, zaś właściciele smartfonów na Androidzie musieli na nią długo czekać. I doczekali się: od dziś Alto’s Odyssey można pobierać ze sklepu Google Play.

W ciągu kilku miesięcy od swojej premiery na iPhone’y i iPady, Alto’s Odyssey doczekało się nagrody Apple Design Award, i nie bez powodu. Produkcja jest bardzo klimatyczna, ma piękny styl artystyczny i spokojną ścieżkę dźwiękową. Praktycznie każdy, kto ma z nią styczność, jest w stanie wyliczyć mnóstwo jej zalet. Jest to jedna z gier, które podnoszą poprzeczkę innym tytułom mobilnym, wyznaczając standardy na kolejne miesiące.

W przeciwieństwie do wersji na iOS, która kosztuje 23,99 zł, wersja na Androida jest bezpłatna, choć wspierana reklamami. Postać można ożywić po upadku, oglądając materiał promocyjny w formie wideo.

Jeśli szukamy gry, która ukoi nasze nerwy i pozwoli na chwilę odciąć się od całodziennej gonitwy, Alto’s Odyssey będzie dla nas w sam raz.

Mam same dobre wspomnienia związane z poprzednią częścią, więc z radością uruchomiłem nową produkcję, by sprawdzić, co takiego deweloperzy Noodlecake Studios przygotowali tym razem. I powiadam Wam – nie zawiodłem się.

Polecam!

 

dzięki TNW