Alto’s Odyssey trafi na Androida w lipcu. Sklep Google Play poinformuje chętnych o premierze gry | Tabletowo.pl

Alto’s Odyssey trafi na Androida w lipcu. Sklep Google Play poinformuje chętnych o premierze gry

Dołącz do dyskusji 0

Alto’s Adventure jest jedną z najprzyjemniejszych gier na urządzenia mobilne, z jakimi miałem do czynienia. Podobnego zdania jest 10 milionów osób, które pobrało tę grę na swoje smartfony z Androidem. Od jakiegoś czasu użytkownicy systemu iOS mogą cieszyć się z kolejnej wersji tej gry: Alto’s Odyssey. Androidowcy dostaną ją w lipcu. Międzyczasie mogą zarejestrować się w kolejce oczekujących na ten tytuł w sklepie Google Play.

Alto’s Odyssey został wydany na iOS około 4 miesiące temu, więc użytkownicy systemu Android tęsknie wyczekiwali informacji na temat premiery tej gry na system Google. Dziś się one pojawiły: zwiastun filmowy wraz z obietnicą dewelopera o przybliżonym terminie publikacji tytułu w sklepie Google Play.

W tym samym miejscu można zarejestrować się w kolejce oczekujących na tę grę. Dzięki temu Google poinformuje nas o premierze gry dzień wcześniej i umożliwi nam pobranie jej na krótko przed wszystkimi innymi użytkownikami Androida.

Trudno powiedzieć, ile będzie kosztować gra. Pierwsze Alto’s Adventures było na Androidzie tytułem Free To Play, z opcjonalnymi zakupami w aplikacji, podczas gdy wersja na iOS kosztowała tyle, co Alto’s Odyssey teraz, czyli blisko 24 złote. Nie wiadomo, czy Snowman, będący twórcą gry, utrzyma takie podejście.

Nie ukrywam, że chętnie zagrałbym w Alto’s Odyssey, gdyż miło wspominam pierwszą część tego niewymuszonego, przyjemnego dla ucha i oka runnera. Chęć pobrania gry w momencie premiery możecie wyrazić, zapisując się na liście oczekujących w sklepie Google Play, o tutaj.

dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona