Allwinner A13 - tabletowa prehistoria na iBood za 290 złotych - Tabletowo.pl

Allwinner A13 – tabletowa prehistoria na iBood za 290 złotych

Tabletowo.pl Allwinner A13 - tabletowa prehistoria na iBood za 290 złotych Nowości Promocje

Od północy alarmujecie nas mejlowo o najnowszej ofercie iBood. Dotychczas w tym serwisie można było kupić między innymi HTC Flyer, który pojawia się tam dość często (i za każdym razem w coraz bardziej atrakcyjnej cenie) oraz Motorolę Xoom 2 Media Edition. Dziś w sprzedaży znajdujemy tabletową prehistorię – Allwinner A13, bowiem jest to jednordzeniowy tablet z bardzo przeciętnymi parametrami technicznymi. Cena? 289,95 złotych + przesyłka 29,95 złotych.

Dzisiejsza „promocja” to typowy przykład chęci wyczyszczenia magazynów, choć… może się ukazać niezbyt udana. Specyfikacja Allwinner A13 nie brzmi zadowalająco, ale z drugiej strony – kusząca cena, jaką jest 300 złotych, może przyciągnąć potencjalnych klientów. Czego mogą się spodziewać po tym sprzęcie?

Tablet został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz o niskiej rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który nie oferuje szerokich kątów widzenia, a jego systemem operacyjnym jest zrootowany Android 4.0 Ice Cream Sandwich z dostępem do Google Play – i to jest chyba jego największa zaleta. Połączenie jednordzeniowego procesora Boxchip A13 Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz z 512MB RAM nie wróży zbyt dobrze – sprzęt może nie oferować wystarczającej wydajności, a co za tym idzie – przycinać w najmniej odpowiednich momentach, nie tylko w grach.

Urządzenie zostało wyposażone w 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, port miniUSB (najprawdopodobniej obsługujący zewnętrzne modemy 3G), kamerkę do połączeń wideo, WiFi oraz akumulator o pojemności 3000 mAh, który oznacza w praktyce ok. 3h pracy. Wymiary tabletu ważącego 375 g, to 199 x 129 x 11 mm. Wraz ze sprzętem otrzymujemy stalową podstawkę.

Oferta jest dostępna pod tym adresem. Pamiętajcie jednak, że aktywna będzie wyłącznie do północy, 12 listopada 2012 roku.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona