Allview zdradza, kiedy zaprezentuje swój bezramkowy telefon | Tabletowo.pl

Allview zdradza, kiedy zaprezentuje swój bezramkowy telefon

Dołącz do dyskusji 0

Wraz z rynkową premierą Xiaomi Mi MIX, rynek zdaje się coraz bardziej skręcać w stronę telefonów „bezramkowych”. Po zapowiedziach kilku firm, do wyścigu w kategorii bezramkowców zdaje się przymierzać firma Allview, która między wierszami sugeruje już nawet datę debiutu swojego urządzenia.

Allview od jakiegoś czasu działa na naszym rodzimym rynku, starając się szerzej przebić do świadomości konsumentów. Jednak w obecnych czasach naprawdę bardzo trudno jest się w świecie smartfonów czymś wyróżnić. Nadzieją na podwyższenie słupków sprzedaży jest rozrastająca się nisza urządzeń bezramkowych, w której Allview widzi dla siebie łakomy kąsek.

Serwis GizChina dotarł do firmowego kalendarza, z którego dość klarownie wynika nie tylko możliwy wygląd urządzenia, ale i data jego rynkowej premiery. Jeśli zapowiedzi z firmowego kalendarza korporacji sprawdzą się, to urządzenie o anonimowej póki co nazwie powinniśmy zobaczyć już w sierpniu. 

Fot: http://www.gizchina.com/2017/02/04/allview-launch-xiaomi-mi-mix-rival/

Nie jest to zresztą jedyna „domniemana” premiera od Allview. Ten sam kalendarz zdradza nam, że firma pracuje także nad smartwatchem oraz… telewizorem. Czy zapowiedzi znajdą pokrycie w rzeczywistości? Tego dowiemy się już wkrótce.

źródło: gizchina.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona