Allview zapowiada modele X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus. To mają być bardzo inteligentne bestie 16
Allview X4 Soul Infinity Allview X4 Soul Infinity Plus (fot. Allview)

Allview zapowiada modele X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus. To mają być bardzo inteligentne bestie

W smartfonach pojawia się coraz więcej bajerów. Jednym z ostatnich must have stała się dla producentów sztuczna inteligencja, chociaż każdy stara się ugryźć jej temat w nieco inny sposób. Allview również dostrzega jej zalety i ogromny potencjał, dlatego w pocie czoła pracowało nad swoją interpretacją AI, którą zastosuje w swoich nadchodzących nowościach: X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus.

Allview nie ukrywa swojej dumy, że pierwszy z ww. modeli będzie pierwszym w historii firmy smartfonem wyprodukowanym w 100% przez nią samą. Urządzenie zostanie wyposażone m.in. w 5,7-calowy, pokryty szkłem 2.5D wyświetlacz o proporcjach 18:9 (2:1) oraz podwójny aparat główny, a na rynku pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych: Night Sky, Mocha Gold i Steel Gray, czyli po prostu czarnej, brązowej i szarej.

X4 Soul Infinity Plus otrzyma z kolei ekran o przekątnej 6 cali, proporcjach 18:9 (2:1) i rozdzielczości Full HD+, tj. 2160×1080 pikseli (402 ppi), również pokryty szkłem 2.5D. Do tego producent wyposaży ten model także w do 6 GB LPDDR4 RAM (co sugeruje pojawienie się co najmniej dwóch wersji) oraz podwójny aparat główny z funkcją nagrywania wideo w jakości 4K.

Allview na razie nie zdradziło zbyt wiele na temat inteligentnych rozwiązań, zastosowanych w X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus, ale producent zapewnia, że smartfony zostaną wyposażone w specjalny algorytm, przetwarzający wzory w czasie rzeczywistym, dzięki któremu urządzenia mają uczyć się nawyków swojego właściciela i z czasem coraz lepiej przewidywać jego intencje.

X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus zostaną zaprezentowane na jesień. Jeżeli jesteście zainteresowani nadchodzącymi nowościami Allview, możecie na >dedykowanej stronie< zapisać się na newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymać szczegółowe informacje na ich temat.

Źródło: informacja prasowa