Allview prezentuje 9,7-calowy model Impera i10G z Windowsem 8.1 | Tabletowo.pl

Allview prezentuje 9,7-calowy model Impera i10G z Windowsem 8.1

Dołącz do dyskusji 0

Rumuńska firma Allview już od dłuższego czasu posiada w swoim portfolio tablety pracujące na Windowsie. Jednak dopiero teraz prezentuje taki, który wyposażono w 9,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Czyli coś jak iOS-owy iPad, ale z systemem Microsoftu.

Model Impera i10G wyposażono w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3736D 1,8 GHz, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 32GB pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, a każdy użytkownik dostaje do dyspozycji jeden terabajt w chmurze na OneDrive. Znajdziemy tutaj również aparat z matrycą 5-megapikseli oraz wideokamerkę z matrycą 2-megapikseli, baterię o pojemności 8000 mAh, która ma zapewnić pracę przez kilka godzin oraz moduły 3G, WiFi i GPS.

Allview-Impera-i10G_-660x710

Tablet dostępny ma być w sprzedaży za niespełna 400 dolarów. Pamiętając, że firma niedawno wkroczyła na nasz rynek, można przypuszczać, że będzie on dostępny również w Polsce.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona