Allegro Smart! po pierwszym tygodniu – jest naprawdę nieźle

Od 27 sierpnia klienci dokonujący zakupów za pośrednictwem Allegro mogą korzystać z programu Smart!, który zapewne niejednokrotnie pozwoli na zaoszczędzenie mniejszej lub większej sumy pieniędzy. Serwis podsumował już pierwszy tydzień obecności na rynku swojego nowego rozwiązania i trzeba przyznać, że liczby wyglądają dość okazale.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z najnowszą propozycją Allegro, to tak w telegraficznym skrócie: płacicie 39 lub 49 złotych i otwieracie sobie drogę do korzystania z darmowych przesyłek odpowiednio przez 6 lub 12 miesięcy (limit 180 lub 365 paczek w danym okresie). Oferta nie obejmuje wszystkich sposobów dostawy, możecie korzystać przede wszystkim z punktów odbioru osobistego, takich jak Paczkomaty czy sklepy Żabka (wyjątkiem jest list polecony). Co również może być istotne, swoje produkty w ramach Allegro Smart! oferować mogą jedynie zaufani sprzedawcy.

Reklama

Po pierwszym tygodniu działania nowej usługi, Allegro zdecydowanie ma powody do zadowolenia. Zgodnie z informacjami portalu money.pl do programu Allegro Smart! dołączyło około 100 tysięcy osób. Co więcej, każdego dnia liczba ta rośnie o kolejne 10-15 tysięcy.

Chętnie do programu dołączają również sprzedawcy. W ciągu pierwszego tygodnia jego działania wystawili oni na sprzedaż 4 miliony nowych produktów. W sumie, w tym czasie, dostępna w ramach Allegro Smart! była niebagatelna liczba 34 milionów przedmiotów.

Jeszcze parę słów o klientach. Ci w ciągu pierwszego tygodnia zakupili w programie 850 tysięcy produktów. Co najchętniej? Przede wszystkim przedmioty codziennego użytku, ale sporą popularnością cieszyła się również elektronika czy książki. Dobrze przyjęto również dodatkowe promocje przygotowane tylko dla klientów korzystających z Allegro Smart! Niektóre z nich sięgają nawet 50% i rozchodzą się w ciągu kilku minut.

Prawdę mówiąc ani trochę nie jestem zdziwiony ciepłym przyjęciem wśród klientów. Powtórzę to, co pisałem już wcześniej – dla osób robiących sporo zakupów na Allegro jest to naprawdę bardzo dobra opcja na zaoszczędzenie pieniędzy.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/28/allegro-smart-szczegoly-oferty/

Źródło: money.pl