Allegro Smart! – darmowe przesyłki przez rok za 49 złotych | Tabletowo.pl

Allegro Smart! – darmowe przesyłki przez rok za 49 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Allegro zaprasza w swoich spotach do odwiedzenia serwisu jutro, tj. 27 sierpnia o godzinie 12:00. Wygląda więc na to, że portal szykuje coś nowego i patrząc po rozmachu kampanii reklamowej – zmiany powinny być dość znaczne. Wszystko wskazuje na to, że już wiadomo o co chodzi – trzeba przyznać, że program Allegro Smart! jest dla wiernych klientów świetną wiadomością. 

Ceny, jakie znajdziemy na Allegro, są w większości przypadków mocno konkurencyjne względem sklepów stacjonarnych, nawet po doliczeniu do nich kosztów przesyłki. Z nową usługą Allegro Smart! może być jednak jeszcze lepiej (i taniej).

Program polega na darmowej dostawie wszystkich zakupów, jakich dokonujemy na Allegro. Oczywiście, aby stała się ona darmowa, wcześniej musimy jakąś kwotę zapłacić – w tym przypadku chodzi o 49 złotych. Dla każdego, kto korzysta z serwisu kilka-kilkanaście razy w roku jest to więc świetne rozwiązanie. Nawet, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że prawdopodobnie chodzi tylko o dostawę do konkretnych punktów odbioru, takich jak Paczkomaty. Taka opcja kosztuje standardowo minimum 7,99 zł, więc nietrudno obliczyć, że już siódma przesyłka w skali roku to oszczędności.

Celowo piszę o liczbie zakupów w skali roku, bowiem aktywowana usługa ma być dostępna właśnie przez 12 miesięcy. Jedynym ograniczeniem, jakie przygotowano, jest limit paczek – z darmowej dostawy przez rok będzie można skorzystać 365 razy.

Być może to nie jedyne nowości, jakie przygotowuje serwis. Pozostałe mogą jednak dotyczyć sprzedawców. Niepotwierdzoną informacją jest bowiem pojawienie się dużego magazynu Allegro. Wszystko wskazuje więc na to, że serwis garściami chce czerpać od Amazona.

Popracować trzeba tylko nieco nad marketingiem. Biorąc pod uwagę, że nowości miały być ogłoszone jutro o 12, trochę dziwi, że wiadomo już o co w nich chodzi. Jak pisze Paweł Okopień z serwisu imagazine.pl reklama ujawniająca szczegóły pojawia się na antenie lokalnych rozgłośni radiowych, w jego przypadku było to Radio Jura. Chyba nie do końca tak miało być ;)

Źródło: imagazine.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona