Chcesz kupić coś na AliExpress? Zapłać przez PayU, a zaoszczędzisz 4 dolary | Tabletowo.pl

Chcesz kupić coś na AliExpress? Zapłać przez PayU, a zaoszczędzisz 4 dolary

Dołącz do dyskusji 0

Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was, że PayU podpisało umowę z AliExpress. Operator płatności nie potrzebował zbyt wiele czasu, aby zacząć zachęcać do siebie użytkowników – własnie pojawiła się promocja, dzięki której można zyskać 4 dolary.

Ci z Was, którzy śledzą AliExpress, na pewno wiedzą, że na tym portalu dzień 11 listopada jest wyjątkowy. Oprócz tego, że dla nas – Polaków – jest to Narodowe Święto Niepodległości, to dla naszych przyjaciół z Państwa Środka jest to Dzień Singla, który jest bardzo dobrą okazją do… wyprzedaży. Z tego powodu, alimaniacy już od dłuższego czasu wypatrują różnego rodzaju promocji, dzięki którym będzie można zaoszczędzić trochę zielonych i nakupić przy tym gadżetów w okazyjnych cenach. Jedną z nich przygotował PayU, z którym chiński gigant internetowych zakupów niedawno nawiązał współpracę.

Zasady działania promocji nie są skomplikowane – wystarczy założyć nowe konto, odebrać kupon oraz zapłacić przy użyciu PayU, aby od rachunku odliczyły się 4 dolary.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że sama promocja jest ograniczona czasowo do dnia 11 listopada, a wiele wskazuje na to, że sama pula kuponów wydawanych w ciągu godziny także jest ograniczona. Oznacza to, że warto się pospieszyć, jeżeli chcecie z niej korzystać.

Dodam również, że samo AliExpress przygotowało podobną promocję – osoby, które założą nowe konto i zainstalują aplikację, mogą uzyskać kolejny kupon na 4 dolary. W tym przypadku konieczne będzie znalezienie odpowiedniego banera, a sama obniżka naliczy się dopiero przy zakupach za kwotę większą niż 5 zielonych.

Pamiętajcie, że największa obniżka cen dopiero przed nami, więc jeśli już otrzymacie kupon, to warto wytrzymać jeszcze dwa dni, aby go wykorzystać. Cztery dolary to może nie fortuna, ale będzie na pewno mile widziana w szale zakupów – szczególnie, jeżeli wykorzystacie je na drobnostki takie jak kable, czy etui na telefon – wtedy wystarczy na kilka przedmiotów ;).

Polecamy również:

Wielka wyprzedaż Ulefone na AliExpress z okazji Dnia Singla

źródło: @CebulaDeal, AliExpress

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona