Alienware na razie niezainteresowany tabletami - Tabletowo.pl

Alienware na razie niezainteresowany tabletami

Tabletowo.pl Alienware na razie niezainteresowany tabletami Ciekawostki Nowości

Tabletowy rynek to coś, o co zdecydowanie opłaca się dziś walczyć różnym firmom. Alienware, producent zajmujący się produkcją komputerów dla graczy, daje jednak na wstrzymanie i jeszcze za tablety się nie bierze.

Redaktorzy pocket-lint.com postanowili zapytać przedstawiciela Alienware, czy producent planuje wkroczyć na rynek tabletów.

Rozważaliśmy to (tablety) wiele razy. Są jednak pewnie nieścisłości i ograniczenia, które znacznie utrudniłyby nam dotarcie do naszych fanów.

Jako że Alienware to zaawansowane komputery tworzone z myślą o graczach, gdyby producent chciał się wziąć za tablety, służyłyby one przede wszystkim graniu. Ograniczenia, o których mówi Eoin Leyden (Product Manager w Alienware), powiązane są z mechanizmem sterowania w grach na tabletach:

Być może w przyszłości tablety będą podążały za naszym wzrokiem i w taki właśnie sposób można by kontrolować postaci w grach.

Produkty Alienware cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ jest to naprawdę dobry sprzęt. Mając na uwadze ekspresową ewolucję tabletów i wyścigi producentów na GPU, RAM-y, rozdzielczości i procesory, być może niebawem na rynku pojawi się jakaś technologia, która wprowadzi tabletowe granie na znacznie wyższy poziom.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona