Alien Dalvik 2.0, czyli androidowe aplikacje na iPadzie - Tabletowo.pl
Ważne

Alien Dalvik 2.0, czyli androidowe aplikacje na iPadzie

Tabletowo.pl Alien Dalvik 2.0, czyli androidowe aplikacje na iPadzie Apple Ciekawostki Nowości

Projekt Alien Dalvik, po długim okresie nieobecności, powraca ze zdwojoną mocą. Nowa, ulepszona i opatrzona numerem 2.0, wersja tego programu pozwala na emulację aplikacji napisanych z myślą o systemie Android na tablecie Apple iPad.

Szczegóły działania projektu Alien Dalvik nie są znane, wiadomo jednak, że emulowane na iPadzie aplikacje są płynne i w pełni kompatybilne. Oprogramowanie działa w tle i nie wymaga żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Wystarczy zainstalować i cieszyć się ekosystemem Androida na iPadzie. Warto dodać, że twórcy Alien Davika, grupa Myriad, są optymistycznie nastawieni do owocu swojej ciężkiej pracy i nie tylko chcą wprowadzić emulację androidowych aplikacji na tabletach Apple, czytnikach książek elektronicznych, ICE i telewizorach, ale zamierzają sprawić, że Java stanie się głównym językiem programowania na wszystkie platformy.

Pierwszy krok już zrobiono, dlatego wierzymy, że ambicje twórców projektów Alien Dalvik, choć ogromne, mają szanse na spełnienie. Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona