Alcatel zaprezentował model Flash Plus 2, ciekawego średniaka w dobrej cenie | Tabletowo.pl

Alcatel zaprezentował model Flash Plus 2, ciekawego średniaka w dobrej cenie

Dołącz do dyskusji 0

Alcatel posiada w swoim portfolio kilka świetnych, a stosunkowo tanich smartfonów. Dziś do tego grona dołączył model Flash Plus 2, czyli 5,5-calowe urządzenie, które wyróżnia się obecnością skanera odcisków palców przy zachowaniu nadal dość atrakcyjnej ceny.

W Alcatel Flash Plus 2 znajdziemy wspomniany już 5,5-calowy wyświetlacz, którego rozdzielczość to Full HD (1920×1080 pikseli). Sercem smartfona jest procesor MediaTek Helio P10 (MT6755) wraz z 2 lub 3GB pamięci RAM (w zależności od wersji). Do dyspozycji użytkownika zostało natomiast przeznaczonych 16GB lub 32GB pamięci na nasze pliki z możliwością rozbudowy przy użyciu kart microSD o maksymalnie 128GB.

W smartfonie zagościła 13-megapikselowa matryca aparatu głównego z podwójną diodą LED i przysłoną f/2.0. Na froncie znalazła się kamerka o rozdzielczości 5 Mpix. Całość dopełnia skaner odcisków palców, system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow oraz akumulator o pojemności 3000 mAh z obsługą szybkiego ładowania – 50% w 30 minut.

Alcatel-Flash-Plus-2-KK-2

Alcatel Flash Plus 2 został wyceniony na 160 dolarów w wersji z 2GB RAM i 16GB pamięci wbudowanej, natomiast mocniejsza wersja z 3GB i 32GB kosztować będzie 190 dolarów. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, kiedy urządzenie trafi do naszego kraju.

Źródło: androidheadlines, fonearena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona